Dôležité!


Pri vracaní tovaru predajcovi (Dreamwithus) odporúčame priložiť kópiu faktúry a vyplnený formulár na vrátenie tovaru, ktorý nájdete TU. v ktorom, prosíme, starostlivo uveďte informácie potrebné pre vrátenie kúpnej ceny.


14-dňová lehota alebo právo odstúpenia od zmluvy je určené na kontrolu prijatého produktu. Vyžaduje sa opatrné zaobchádzanie. Dávajte pozor, aby ste nepoškodili obal, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou produktu. V prípade poškodenia obalu sa výška vrátenej sumy zníži o 30 %.

Adresa na zasielanie tovaru predávajúcemu je: Zásielkovňa.sk (e-shop ID: DreamWithUs.sk a číslo zásielky: 94899559), Kopčianska 92/A , 831 02 Bratislava

Drevené panely je možné vrátiť na adresu:
Fulfillment by FHB - FHB Group, s.r.o Logistics Center - Vector park - Svätý Jur
Priemyselná 1637/3
Svätý Jur 90021
Slovak Republic

Odporúčame, aby ste využili doručovateľskú službu, ktorá umožňuje sledovanie zásielky, a aby ste tovar riadne pripravili na prepravu (môžete použiť originálny obal z DREAMWITHUS alebo iný vhodný bezpečný obal).


Prepravné náklady vždy znáša odosielateľ, ak nie je vopred dohodnuté inak. Balíky s nezaplateným poštovným neprijímame.
Akékoľvek výhry získané zo súťažných hier sa v žiadnom prípade nevyplácajú ani nevracajú.


Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať e-mailom: info@dreamwithus.eu


Kúpnu cenu vraciame v zákonnej lehote, ktorá platí pre online nákupy, alebo najneskôr do 15 pracovných dní od prijatia údajov pre vrátenie (formulár a vrátený produkt).


Pred vrátením výrobku sa oboznámte s našimi Pravidlami pre vrátenie tovaru, ktoré nájdete na tomto odkaze.

 

úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Tento e-mail je už registrovaný