Vážený zákazník, 

tak ako takmer všetko v živote, aj naše produkty potrebujú správne zaobchádzanie, aby vydržali čo najdlhšie. Prosíme vás, aby ste dodržiavali nasledujúce pokyny na údržbu posteľnej bielizne.

Nájdete ich aj na samotnom obale, ktorý je dôležitou súčasťou našich produktov.

  1. Pred praním výrobok dôkladne skontrolujte, či nemá chyby, pretože po vypraní alebo použití produktu ich nebudeme môcť zohľadniť. Ak si všimnete nejaké chyby, neznepokojujte sa. Naším cieľom je vyriešiť každú sťažnosť pozitívnym spôsobom. Postupujte podľa pokynov v reklamačnom formulári, ktorý je súčasťou balenia, alebo nás kontaktujte na adrese info@dreamwithus.eu

  2. Pred prvým použitím posteľnú bielizeň dôkladne vyperte. Odporúča sa pranie za studena do 40 stupňov (v závislosti od posteľnej bielizne, presné informácie sú uvedené na obale). Pri výrobe našej posteľnej bielizne používame najkvalitnejšie techniky digitálnej tlače, ale pri praní pri vyššej teplote môže niektorá posteľná bielizeň zmeniť farbu. Základom je, aby ste posteľnú bielizeň neprali pri príliš vysokej teplote.

  3. Odporúča sa sušenie na vzduchu, pretože niektoré sušičky môžu príliš intenzívnym sušením poškodiť tkaninu posteľnej bielizne. Ak sa chystáte sušiť posteľnú bielizeň v sušičke, vyberte program na jemné tkaniny. Nesprávne sušenie môže spôsobiť scvrknutie tkaniny alebo dokonca poškodenie samotnej tkaniny.

  4. Posteľnú bielizeň nie je potrebné žehliť alebo je to pri niektorých modeloch zakázané. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete ju žehliť, odporúčame, aby ste žehličku nepokladali priamo na tkaninu posteľnej bielizne, ale aby ste samotnú tkaninu chránili ďalšou textilnou vrstvou. Správna údržba našich výrobkov je kľúčom k ich trvanlivosti, kvalite a bezpečnému používaniu.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa pokynov na údržbu, kontaktujte nás na adrese info@dreamwithus.eu a my vám radi pomôžeme.


úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Tento e-mail je už registrovaný