Sme úctiví, zodpovední, pozitívni, štedrí, pokorní, zvedaví, odhodlaní a nadšení...

SME TÍM DREAMWITHUS

Väčšinou sme chválení za pozitívne charakterové vlastnosti, ale sme si vedomí svojich nedostatkov a dennodenne zlepšujeme naše pracovné procesy, ako aj proces spracovania objednávok. Venujeme sa najmä zlepšovaniu komunikačných zručností, ktoré sú nevyhnutné pre úspešný vzťah medzi spoločnosťou a našimi váženými zákazníkmi.

NÁŠ PRÍSTUP

Najlepšie nás vystihujú skratky v názve našej značky. Každý sme niekoho dcéra, syn, matka, otec, brat, sestra, priateľ, kamarát a predstavujeme vám prvý a jedinečný kontakt so značkou Dreamwithus. Za túto príležitosť sme nesmierne vďační.

NÁŠ TÍM DREAMWITHUS

Sme tiež vďační za príležitosť predstaviť sa vám naším vlastným spôsobom, tak jedinečným, ako je značka Dreamwithus.

DENIS

Generálny riaditeľ (CEO), riaditeľ – podnikateľ, dušou nadchnutý pre technológie. Za posledných 12 rokov som sa nadchol pre oblasť e-commerce a digitálneho marketingu. Nadchýna ma najmä analytika, strategické plánovanie a digitalizácia procesov. Vo voľnom čase sa venujem rodine, hrám basketbal a v poslednom čase ma baví lietanie s dronmi.

EMILY

Prevádzková riaditeľka (COO), asistentka riaditeľa – Svoju prácu nevnímam len „ako prácu“, ale skôr ako životný štýl. Rada vytváram príbehy pre vyššie dobro a vždy sa pozerám do budúcnosti, len o kúsok za stanovené ciele, pretože to pre mňa predstavuje výzvu vo všetkých oblastiach. Z obchodného hľadiska som v rámci firmy zástancom dobrej organizácie, optimalizácie a vytvárania sietí. Vo voľnom čase som cestovateľka, ktorá si užíva život plnými dúškami.

ANŽE

Riaditeľ IT oddelenia (CIO) – Už viac ako 13 rokov pomáham začínajúcim podnikom v rôznych oblastiach. Svet biznisu je mojou vášňou rovnako ako basketbal. Najradšej trávim čas so svojou rodinou a verím, že kľúčom k úspechu vo všetkých oblastiach je dôvera.

DAVID

LÍDER MARKETINGU AGENTÚRY – Rád si prečítam dobrú knihu, rád trávim čas s rodinou a rád robím veci, ktoré mi dodávajú adrenalín.

TOMAŽ

MANAŽÉR ROZVOJA PODNIKANIA (BUSINESS DEVELOPER) – Ako otec troch detí a vďaka pracovnej zaangažovanosti v podnikaní počas celého dňa nemám veľa voľného času. Keď si nejaký predsa len nájdem, venujem sa svojej najväčšej vášni - motokrosu, ktorý tiež praktizujem a vediem svoj vlastný tím, s ktorým vystupujeme v Slovinsku aj v zahraničí. Okrem športu, ktorý ma sprevádza celý život, sa veľa vzdelávam a rád sa delím o svoje vedomosti s ostatnými.

JELENA

VEDÚCA KANCELÁRIE (OFFICE MANAGER) – „Dobrá organizácia je polovica cesty k úspechu.“ Som ranné vtáča. Organizovaná, vytrvalá, zvedavá, mimoriadne šťastná a vďačná za všetko, čo mi život denne prináša – nové výzvy, zážitky a úžasných ľudí. Vždy hovorím svoj názor, takže si veľmi vážim úprimnosť a ľudí s dobrým humorom a tých, ktorí prekypujú vedomosťami. Vždy si vyberiem smiech, lásku, solidaritu, ochotu a spoluprácu. Milujem cestovanie po svete rovnako ako samotný život, ktorý je pre mňa tým najväčším darom.

NIKA

VEDÚCA MARKETINGU – Všetko sa deje z nejakého dôvodu. Citát, podľa ktorého žijem. Z nejakého dôvodu som tiež skončila v najúžasnejšom tíme. Samu seba vnímam ako pozitívneho, usmievavého, energického človeka, ktorý je plný nápadov a mám rada, keď sú veci usporiadané a pod kontrolou.😄 Zbožňujem dobrých, pozitívnych ľudí, dobré jedlo, pitie a jednoduché stretnutia. Inšpirujú ma ľudia, ktorí sú tvorcami veľkolepých príbehov a začínali od nuly a výzvy, vďaka ktorým sa stávate lepšou verziou seba samého, vďaka ktorým získavate skryté schopnosti a ktoré vám umožňujú rozširovať vedomosti a skúsenosti.

URŠKA

ŠPECIALISTA NA DIGITÁLNY MARKETING – „Investícia do vedomostí sa oplatí najviac.“ To je moje motto nielen v podnikaní, ale aj v živote. Milujem svoju prácu, ktorú nevnímam ako prácu, ale len ako súčasť života. V našom súčasnom zoskupení pracujem veľmi rada, pretože mi dáva SLOBODU v mojej pracovnej oblasti, oceňuje môj názor a berie do úvahy moje návrhy. Je skvelé byť opäť vypočutá. Milujem život vo všetkých jeho podobách. U ľudí oceňujem najmä úprimnosť, a to aj u tých najkrutejších a najúprimnejších. Inšpirujú ma úspešní a láskaví ľudia, ktorí zo mňa ťahajú to najlepšie.😊

LUCIJA

ŠPECIALISTKA NA DIGITÁLNY MARKETING – Komunikatívna, hlasná a vždy usmiata. Milujem život, tanec a ľudí s pozitívnou energiou. Milujem výzvy a cestovanie do neznáma, ale ešte viac milujem španielčinu, slnečné dni a dobrú hudbu.🌎🌞

KARLO

ŠPECIALISTA NA DIGITÁLNY MARKETING –Rád si prečítam dobrú knihu so šálkou kávy, trávim čas v prírode, najmä v horách, čistím si hlavu meditáciou, športujem, čo niekedy predstavuje riziko zranenia, a hľadám rovnováhu medzi plánovaním budúcnosti a životom v prítomnosti.

DIJANA

CONTENT CREATOR - Mladá mama, ktorá nesmierne rada fotografuje, vytvára a upravuje videá. Vo voľnom čase rada chodím na prechádzky, venujem sa sama sebe, hľadám inšpiráciu a venujem sa svojej rodine.

ADRIJAN

ŠPECIALISTA NA DIGITÁLNY MARKETING - Milujem všetko, čo sa týka hier, či už sú to športové, spoločenské alebo videohry. Mnohokrát sa stane, že som sa zostať až neskoro v noci a získať náhodné rázy energie, zatiaľ čo ostatné "normálny" ľudia sú zodpovední a ospalá. Veľmi konkurenčný, keď som z niečoho nadšený a veľmi ma zaujíma.

KAJA

REDAKTORKA – Keďže pochádzam z umeleckej rodiny, zdedila som sklony k umeniu. Vo voľnom čase sa venujem digitálnemu dizajnu a ručnej maľbe mandál a prvkov, ktoré pochádzajú z budhizmu, hinduizmu a podobných kultúr. Vždy rada objavujem nové veci a otváram nové dvere, takže mojím cieľom je počúvať nové prednášky, učiť sa nové veci a rozširovať si obzory. Keď mi to čas dovolí, veľa cestujem, vždy do destinácií, ktoré nie sú také populárne, a ich objavovanie je vždy zaujímavé a plné nových zážitkov.

MONIKA

REDAKTORKA – Som online editorkou pre Dreamwithus. Rada riešim každodenné výzvy, ktoré mi prináša moje pracovisko. Teším sa na nové projekty a príbehy, ktoré budeme písať s najlepším tímom na svete. Vo voľnom čase rada čítam, behám a trávim čas so svojou rodinou. Som pozitívna, usmievavá a oceňujem dobrý humor. Milujem dobré jedlo a dobrých ľudí.

ANDREJA

REDAKTORKA – Mama trojročného dievčatka, ktorá rada pečie, keď si nájde voľný čas (a ešte radšej to je).😄 Od prírody šťastný a pozitívny človek, ktorý nepríjemných ľudí strpí len krátko. Veľká milovníčka zvierat, najmä psov.🐕

NINA

REDAKTORKA – 14-ročný bígl Joža si vyžaduje moju plnú pozornosť, rada sa prechádzam po kopcoch a horách, bicyklujem a trávim čas s priateľmi.

BIANCA

REDAKTORKA – Človek, ktorý rád trávi voľný čas v lese medzi stromami, ale aj doma v prítomnosti mačacích labiek a 60 izbových rastlín. Som milovníčkou prechádzok po múzeách a obdivovania umenia. Doma svoje myšlienky vyjadrujem vyšívaním. Veľmi si cením láskavosť, úctu a ľudskú úprimnosť.

TADEJA

COPYWRITER – Oblasťou môjho záujmu je psychológia, keďže som v tejto oblasti aj formálne vzdelaná a získala som titul z biopsychológie. V súčasnosti pracujem ako autorka reklamných textov a vytváram online obsah. Doma spoznávam záhradníčenie a z času na čas rada vyskúšam dobrú kuchyňu. Každý deň sa snažím dostať do prírody, ktorá pre mňa veľa znamená a vďaka ktorej sa cítim uvoľnene. S rodinou rada objavujem nové miesta, čo robíme počas voľných víkendov.

PETRA

ADMINISTRÁTORKA SKLADU – Vzhľadom na môj záujem o umenie a dizajn som absolvovala štúdium módneho dizajnu. Veľmi rada cestujem, a keďže v dnešnej dobe to nie je možné, som kreatívna v mnohých oblastiach. Rada sa venujem umeniu a čoraz viac sa zaujímam o digitálny marketing. Som rada, že sa v tejto oblasti vzdelávam, predovšetkým na našich piatkových seminároch.

MARIO

SKLADNÍK

SAŠO

RIADITEĽ SKLADU

DEJAN

SKLADNIK - Vo voľnom čase a peknom počasí rád bicyklujem a prechádzam sa v prírode. Tiež si rád zahrám videohru alebo sa dohodnem s rodinou.
úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Tento e-mail je už registrovaný